Katalog stron

Strony informatyczne

Opony zimowe

Jazda w lecie na oponach zimowych może może się zakończyć tragicznie. W tym wypadku powinniśmy się liczyć z tym, że droga hamowania znacznie się wydłuży, nawet do kilkunastu metrów w stosunku do aut, które posiadają opony letnie. Jest to astronomiczna różnica, która ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo. Podobnie ma się sprawa z przyczepnością, która to w wyższych temperaturach będzie znacząco lepsza w sytuacji gdy będziemy stosować opony letnie. Różnice te w działaniu wynikają z różnic jakie występują w budowie opon. Najważniejszym powodem będzie kwestia materiału który został wykorzystany do budowy opon letnich i zimowych a także budowa bieżnika. Opony letnie mają bieżnik przystosowany przede wszystkim do odprowadzania wody. Natomiast opony zimowe mają za zadanie „wgryzać” się w śnieg lub utrzymać się na bardzo śliskiej lub oblodzonej drodze.

Kategorie:
Motoryzacja » Opony
Sklepy internetowe » Sklepy motoryzacyjne

data: 25.02.2013 | adres: http://abc-opony.pl | słowa kluczowe: opony opony letnie opony zimowe felgi aluminiowe akumulatory

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Części zamienne do koparek

  Wszyscy właściciele sprzętów wykorzystywanych w rolnictwie oraz ciężkiego sprzętu, rozumieją, że w takiej pracy bardzo istotne okazuje się bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne jest, abyś korzystał z osprzętowania najwyższej klasy. Nierzadkie uszkodzenia Twojego sprzętu na pewno nie zagwarantują Ci w pracy, nie przyciągnął potencjalnych klientów a także nie przyniosą dużego zysku. Wszystkie wymieniane cześć muszą prezentować dobrą jakość – nie możesz na nich oszczędzać, ani także za nie przepłacać. Serwis - kop oferuje wszystkim użytkownikom sprzętu ciężkiego najlepszej jakości części w rozsądnych cenach. ogromnie wielkim zainteresowaniem cieszą się łyżki do koparek . Jak wiadomo są to części, które poprzez cykliczny kontakt z iłą narażone są na największe uszkodzenia. Tak też często się dzieje. Nasz sklep oferuje niezwykle bogatą ofertę właśnie tych części, stanowią one w naszej ofercie specjalną pozycję.

  data: 21.03.2013 | adres: http://www.serwis-kop.pl | słowa kluczowe: koparki maszyny budowlane budownictwo cat jcb | czytaj więcej »

 • Katalizatory Wrocław

  Chcemy zaprosić zainteresowanych na witrynę internetową , która jest wizytówką warsztatu samochodowego Marex II Wrocław. Wspomniany warsztat znajduje się na osiedlu Fabryczna, w okolicach ulicy Strzegomskiej. Nasza profesja to układy wydechowe, serwis opon, jak również katalizatory. Wszystkim kontrahentom jesteśmy w stanie zaoferować doskonałej klasy tłumiki i ogumienie uznanych producentówoczywiście w przyzwoitych cenach. Jesteśmy do dyspozycji w dni robocze między 9 a 17, a także w soboty do 14.

 • Sklep w internecie

  Jeśli na co dzień zajmujesz się handlem w Internecie, to zgłoś swoją witrynę do naszego katalogu. Znajdują się tutaj tylko sprawdzone sklepy funkcjonujące w Internecie, a serwis stworzony jest zarówno dla pozycjonerów, jak i zwykłych użytkowników. Zgłaszając do prezentowanej bazy swój sklep w Internecie znacznej liczby odbiorców, a dzięki temu powiększyć|na pewno dotrzesz do masy nabywców, a tym samym powiększysz dochody. Jeśli zaś nie jesteś sprzedawcą, lecz konsumentem, to serwis pomoże Ci zrobić zawsze udane zakupy online. Zamiast kupować w przypadkowych miejscach, błyskawicznie wyszukasz najatrakcyjniejsze w sieci oferty.

  data: 14.02.2012 | adres: http://www.sklepwinternecie.com | słowa kluczowe: sklep w internecie sklepy internetowe sklep internetowy katalog sklepów | czytaj więcej »

 • Sklep odzieżowy

  Tania odzież markowa to zdarzenie, które do tej pory w Polsce nie było zbyt znane, żaden prawdopodobnie outlet odzieżowy nie spełniał w stu procentach obietnic zawartych w nazwie. Szczęśliwie to już historia, gdyż do rynku dołączył niniejszy outlet online, a więc idealny sklep odzieżowy online, w którym znaleźć łatwo najbardziej modne ubrania, jakich niepodobna niedrogo nabyć nigdzie indziej! Pamiętaj, że kiedy raz sprawdzisz wspomniany internetowy sklep odzieżowy, nie będziesz chciała kupować już nigdzie indziej! Kupuj najwyższej klasy ubrania najtaniej!

  data: 11.01.2013 | adres: http://www.esonero-outlet.com.pl | słowa kluczowe: sklep internetowy outlet odzież sklep odzieżowy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny