Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Poszukujesz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko potrzebuje porady logopedy? Wobec tego musisz wejść na prezentowaną tu stronę, na której swoją propozycję prezentuje internetowa poradnia psychologiczna . Oferuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologa można skorzystać także na miejscu, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Zwłaszcza te osoby, które są mieszkańcami miasta Wałbrzych bądź pobliskich miast i które jednocześnie poszukują takich specjalistów jak logopeda ewentualnie psycholog.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 26.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śnieżnobiały uśmiech to pragnienie każdego nas. Dlatego też powinniśmy pielęgnować zęby codziennie. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego musimy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Musimy wspomnieć, że o ile licówki są zabiegiem to musimy troszczyć się o zęby, aby wizyta u stomatologa kończyła się jedynie przeglądem. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swojego uzębienia.

 • Sylwia Hofman Pracownia rozwoju osobistego i psychoterapii

  Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są wielkim doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Co więcej pragnąc trafić do dużego grona osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Lek na Depresje

  Jednym z najbardziej poważnych problemów w dzisiejszych czasów jest to, że wielu ludzi cierpi na depresję. Mówi się nawet, iż depresja jest chorobą cywilizacyjną. Jednak nasza cywilizacja to także dużo atutów - zatem znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi depresja. Wystarczy pójść do lekarza psychiatry, który w czasie swojej pracy leczył bardzo wielu chorych, zatem zapewne posiada wymagane umiejętności oraz niezbędne doświadczenie. Jak zatem można zauważyć, depresja jak najbardziej może być uleczona. Trzeba jednak o to się starać.

  data: 27.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego działania we współczesnym świecie zdolnych artystów w różnym wieku. Wspólnie odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 11.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Leczenie alkoholizmu

  Coraz częściej alkoholizm bywa odbierany jako choroba, a nie jako potrzeba napicia się. Nieustannie media alarmują jak tragiczne mogą być konsekwencje choroby alkoholowej. Temat wydaje nam się trywialny do momentu jak nie otrze się o kogoś bliskiego. Wtenczas obnażamy inną stronę tej dolegliwości. Na nieszczęście nasze wiadomości w tej dziedzinie są niewystarczalne. Na ratunek zmierza opisywana witryna. Jest to kompendium wiedzy na temat tej słabości. Macie okazję zgłębić sposoby leczenia alkoholizmu, dowiecie się komu zaleca się odtruwanie alkoholowe, a także jak tragiczne są następstwa alkoholizmu. Jest to temat który, zaprzestaje być tajemnicą i obok którego nie powinniśmy przejść bezdusznie.

  data: 31.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Na naszej stronie możesz znaleźć naprawdę dużo cennych rad i tekstów dotyczących działań i sposobów zapobiegania wypadaniu włosów, efektywnej walki z łysieniem, itp. Jeżeli masz duży problem dotyczący łysienia najlepiej będzie jeżeli postanowisz skorzystać z licznych wiadomości znajdujących się na naszej witrynie. Dodawane są na niej zarówno opisy naturalnych i farmakologicznych środków na zwiększenie porostu włosów, jak również informacje prosto od lekarzy na ten temat. Dzięki tej witrynie dowiesz się bardzo dużo na temat przeszczepu włosów, jak również będziesz mógł dostosować diagnozę do swoich objawów. Jeśli zauważasz u siebie znaczną utratę włosów nie czekaj, ale skorzystaj z rad które znajdują się na tej stronie internetowej.

  data: 18.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: porost włosow leki na włosy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny